Merhaba Xiaomi Fanları!

İnsanlar ve teknoloji gelişiyor.
Yeni markalar yeni uygulamalar çıkıyor ve işimiz internet tarayıcısı seçmeye geldiğinde, Android işletim sistemi kullanıcıları için iş çok daha rahat. Çünkü ücretsiz alternatifler oldukça fazla.

Firefox Focus, Samsung Internet, Opera vs.

Android kullanıcıları için şimdi de işte yeni bir seçenek daha: “Xiaomi Mint Browser

Android cihazları fiyat ve performans açısından taçlandıran, gönülleri feth eden Xiaomi, dünyanın en çok satan telefon markalarından bir tanesi; bunların büyük bir oranını da alt ve orta seviye telefonlar oluşturuyor. “Xiaomi Mint Browser”ın temel mantığını da bu ortaya çıkarmış.

Xiaomi Mint Browser 10 mb’tan daha az boyutuyla düşük sistemli telefonlarda da çok daha iyi çalışmayı hedefleyen Xiaomi Mint Browser,  gizli mod, sesle arama, okuma modu gibi bir çok  özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

Android Police sitesinin günümüz şartlarında artık alt-orta seviye sayılabilecek telefonlarından biri olan LG G4 ile yaptığı testler, uygulamanın oldukça hızlı olduğunu ortaya koymuş gibi duruyor.

Opera Mini’nin aksine sayfaları başka bir yerde yükleyip cihaza aktarmaktansa diğer tarayıcıların da kullandığı klasik yolu kullanıyor.

 

 

 

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]