Merhaba,
Tivibu GO üyeliğinize telefondan masaüstü uygulamasından web tarayıcısından yada android tv uygulaması aracılığı ile giriş yapamıyorsanız size bugün bunun çok bilinmeyen garip bir çözümü var ondan kısaca bahsedeceğim.

Tivibu Go kullanıcısıysanız eminim şu tekşifre muhabbeti canınızı epey sıkmıştır çünkü size anlamsız saçma sapan  harflerden oluşan bir şifre oluşturuyorlar bununla giriş yapmanızı istiyorlar  bunu değiştirmek istediğinizde ise web sitelerindeki koşullara uygun istediğiniz kadar şifre kombinasyonu deneyin yinede şifre kurallara uygun degil hatası veriyor ve bunun pratik kolay bir çözümü de yok sizin için oluşturulan o aptal şifreyi unutmayın ve onu kullanın. Eğer bunu unutup şifre almaya kalkarsanız da yeni şifreyi alsanız daha giriş yapmak öyle kolay değil müşteri hizmetleri teknik ekibi ile konuşmadan yine parasını ödeyip hizmetini alamadığınız tivibu go ile baş başasınız geçmiş olsun.

Tivibu go üyeliğinize telefondan yada masaüstünden yada android tv’nizden giriş yapamıyorsanız bunun o kadar garip bir çözümü var ki sıkı durun yazıyorum :))

 

Çözüm:
İnternet aboneliğine ait e-posta (tek şifre) ve Tivibu GO aboneliğine ait e-posta (tek şifre) eğer aynıysalar, Tivibu GO çalışmamaktadır. Tivibu GO’ya ait eposta adresinin farklı bir eposta adresi ile değiştirilmesi gerekmektedir (Hiçbir şekilde Türk Telekom internet aboneliğine ait olmayan bir eposta.) işte çözüm bu deneyin ve bana yazın.

 

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]