Merhaba Değerli Xiaomi Hayranları !

MIUI ipuçları için Hoşgeldiniz! Her zaman sizlerle bazı MIUI ipuçlarını paylaşacağız. Bu konuda, referans için bazı cevaplar verilecektir.

İşte Soru & Cevap geliyor!

Soru    : MIUI 10’da internet harcamadan hızlı ve güvenli şekilde nasıl dosya aktarılır ?

Cevap : Mi Drop – İnternete bağlanmadan çalışan, reklamsız bir P2P dosya aktarım aracıdır.  Mi Drop’ a ayarlardan dosya yöneticisinden (bilgisayara aktar) kısmından veya cihazınızda yüklü değilse google playden yükleyip erişebilirsiniz. Telefon değişimlerinde can kurtarıcı oluyor

Her tür dosyayı aktarın ve paylaşın

Görüntüleri, videoları, müzikleri, uygulamaları ve dosyaları mobil cihazlar arasında istediğiniz zaman hızlıca  ve istediğiniz yerde paylaşın. Her türlü dosyayı birkaç saniye içinde arkadaşlarınıza aktarın.

İnternet olmadan dosya paylaş

Dosyaları mobil veri kullanmadan aktarın. İnternet ve mobil veri içermez.

Yıldırım hızında 

Mi Drop, dosyaları Bluetooth’dan 200 kat daha hızlı, dosyalarınızı gerçekten hızlı aktarır.

Tüm Android cihazlar arasında dosya aktarma

Tüm Android cihazlar desteklenir! Mi Aygıtlarına önceden yüklenmiş Mi Drop sürümünü kullanın veya uygulamayı Google Play’den indirin.

Sezgisel ve kullanıcı dostu arayüz

Mi Drop, basit, temiz ve kullanıcı dostu transfer dosyaları arayüzüne sahiptir. Tüm dosyalar, bulunmalarını ve paylaşmalarını kolaylaştıran kategorilere (örneğin, Müzik, Uygulamalar, Görüntüler) ayrılmıştır.

Kesilen transferleri devam ettir

Ani bir hata nedeniyle transferiniz kesilirse endişelenmeyin.  Yeniden başlamadan basit bir dokunuşla devam edebilirsin.

Piyasadaki tek Reklamsız dosya aktarma aracı

Piyasadaki tek Reklamsız dosya aktarma aracı. Basit arayüzü sizin rahat hissetmenizi sağlar.

Sınırsız büyük dosyalar gönderin

Fotoğrafları, müzikleri, videoları, uygulamaları, belgeleri ve sınırsız dosya boyutundaki diğer dosya türlerini paylaşma.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]