İdo Avşa Adası Seferleri Yenikapı Bostancı ve Avcılar 2019 bahar ve yaz seferlerinin güncel halini ido‘nun sitesinden kontrol edebilirsiniz. 2019 bahar ve yaz sezonunda İDO Avşa Adası bilet fiyatları 60 TL’den başlıyor. İdo Yenikapı, Bostancı, Avcılar Avşa Adası seferleri için 88 TL’ye kadar tavan fiyatı uygulaması yapılıyor tekrar ediyorum güncel fiyatlar için lütfen ido’nun sitesinden kontrol ediniz.

İdo Avşa Yenikapı-Bostancı-Avcılar Bahar Dönemi Sefer Saatleri 2019

 

İdo Avşa Yenikapı-Bostancı-Avcılar Yaz Sefer Saatleri 2019

İdo Avşa Adası Bilet Fiyatları 2019

İdo tarafından 2019 yazında bilet fiyatları hizmet bedeli dahil 60 TL’den başlıyor ve  maksimum 88 TL olarak tavan fiyat ile devam ediyor. Güncel fiyatlar için İDO gişelerinden yada idonun sitesinden bilgi alabilirsiniz.

 

İdo Avşa Adası Seferleri Başladı Mı?

İDO’nun İstanbul-Marmara Adası-Avşa Adası hattında seferleri 2019 bahar döneminde 12 Nisandan itibaren başladı. Avşa Ulaşım İdo Seferleri düzenli olarak eylül ayının ikinci haftasına kadar sürmektedir. Ekim ayı sonuna kadar ise haftanın belli günlerinde seferler düzenlenmektedir. Güncel hali için mutlaka ido’nun resmi sitesinden yada gişelerinden bilgi alınız.

 

İdo Avşa Adası Seferleri Hakkında

İDO Avşa seferleri Avşa Adası-İstanbul arası yolculuğu 2.5 saate kadar düşürmektedir. Yaz aylarında yapılan İdo Avşa adası Seferlerine İstanbul’dan Avşa Adasına tatile gelmek isteyen tatilciler tarafından büyük ilgi ile takip edilmektedir. İdo’nun hızlı feribotları  İdo Avşa Adası seferlerine araçsız yalnızca yolcu kabul etmektedir. İstanbul’dan aracınız ile Avşa Adası’na gelmek istiyorsanız Avşa Tekirdağ Gemi Seferleri hattını tercih etmelisiniz. Bu önemli bir detay dikkat ediniz.

Avşa Adası İdo ile Kaç Saat sürüyor?

Avşa, İdo ile İstanbul’dan Avşa adasına yolculuk yaklaşık 2 saat 45 dk kadar sürmektedir. Tabi bu süre İstanbul’dan idonun kalkış süresine göre değişmektedir. Yenikapı, Bostancı ve Avcılar’dan kalkış mesafeleri bu süreye göre dahil edilmelidir.

Avşa Adası Avcılar Seferleri

2019 yaz aylarında temmuz ayı itibari ile başlayacak olan İdo Avşa Adası Avcılar seferleri hafta sonları düzenlenmektedir.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]