Sbot Detaylı Türkçe Anlatım

1. LOGİN

1= Oyunu başlatır. Mbottaki start client tuşu gibi..
2= Açık olan Client ı tamamen kapatmasını sağlar.Tekrar açmak için 3 numaradaki Disconnect tuşuna basıp tekrar girmek zorundasınız.
3= Oyunla bağlantınızı keser.
4= Siteden aldığınız üyeliğin İD kısmı
5= Siteden aldığınız üyeliğin Pw kısmı
6= Bu kısımda botu ilk indirdiğinizde silkroad klasörünü seçmeniz için kullanacaksınız.

Gelelim login bölümlerine.. Okumaya devam et “Sbot Detaylı Türkçe Anlatım”

16 Nisan Referandum Özeti

16 Nisanda millet kararını verdi, İşi hiç öyle böyle uzatmaya gerek yok detaylı detaylı yazmaya da gerek yok. #EVET %51 ile geçti ve Başkan Erdoğan  Bundan sonra neler olacak hep beraber izleyeceğiz yaşayıp göreceğiz. Memleketimiz için hayırlısı olsun Devletimiz var olsun. Kısada olsa güzel bir tespit var duydum ve paylaşmak istiyorum durumu özetliyor adeta.

Kurttan gelmeyen oy Kürtten geldi”

Osmanlıca da Rakamlar

Osmanlıca, arapça ve farsça harflerin ve Türklerinde katkılarıyla – kâf-ı Türkî ڭ vb- oluşan bazı kurallara göre 36 bazılarına göre de 33 harfli bir dil osmanlıca..
Ecdad dili üretken,akılda kalıcı,basit,muntazam,asil..

Hep bir merakım vardı öğrenmekten hep korktum fakat şöyle bir göz gezdirince o kadar sevdim ki ve o kadar akılda kalıcı ki anlatamam, sizinde yaşamanız için az araştırıp göz yormanız lazım bunun tarifi yok ancak his ile mümkün. Okumaya devam et “Osmanlıca da Rakamlar”

Diriliş yeniden..

Sen, Allah-cc- de, Muhammed -s.a.v- de, adaletli ol islam’a göre yaşa seni kim indirebilir gönlümdeki bu TAHTtan!!! Hamd sanadır yarabb..

Sevinin müslümanlar, Türkiye nin ,Osmanlı’nın ,Afrika’nın,doğunun ve batının,kuzey ve güneyin,suriye ve yemenin evlatları sevinin şükredin ümmetin izzetli evlatları. böyle bir liderimiz var Elhamdulillahh. Okumaya devam et “Diriliş yeniden..”

Ruhunu Beslemelisin

Din ve felsefede, insan varlığının maddi olmayan tarafı ya da özü olarak tanımlanır ruh.. Özümüz ruhsa bizim aslında yapı taşımız temelimiz olmuyor mu? Onu ne kadar koruyup kollarsak mutlu edersek beden de buna ayak uyduruyor öyleyse. Peki ruhu koruyup kollamak,mutlu etmek nasıl olur? Okumaya devam et “Ruhunu Beslemelisin”